ГоловнаСпорт

Результати Олімпіади-18 за 10 лютого

Пропонуємо вашій увазі результати Олімпіади-2018 за 10 лютого (субота)

Фото: EPA/UPG
ЛИЖНІ ГОНКИ Жінки 7.5 км+7.5 км, скіатлон ФІНАЛ

  1. Шарлотт Калла (Швеція) 40:45
  2. Маріт Бьорген (Норвегія) +7,8
  3. Кріста Пармакоскі (Фінляндія) +10,1
  4. Ебба Андерссон (Швеція) +10,9
  5. Джессіка Діггінс (США) +14,7
  6. Наталі вон Себенталь (Швейцарія) +17,6
  7. Тереза Стадлобер (Австрія) +26,6
  8. Наталія Непряєва (OAR)* +33,0
  9. Хейді Венг (Норвегія) +40,7
  10. Стіна Нільссон (Швеція) +48,9
  • 45. Татяна Антипенко (Україна) +4:46
  • 53. Марина Анцібор (Україна) +5:33

*OAR - олімпійські спортсмени з Росії

ШОРТ-ТРЕК Чоловіки 1 500 м ФІНАЛ

1. Лім Хе Чун (Південна Корея) 2.10,485 (олімпійський рекорд)

2. Шинки Кнегт (Нідерланди) 2.10,555

3. Семен Єлістратов (OAR) * 2.10,687

4. Самюель Жирар (Канада) 2: 11.176

5. Шаолінь Шандор Ліу (Угорщина) 2: 11.520

6. Іцхак де Лаат (Нідерланди) 2: 12.362

7. Тібо Факуне (Франція) 2: 53.150

* Олімпійські атлети з Росії

БІАТЛОН Жінки 7.5 км, спринт ФІНАЛ

1. Лаура Дальмаєр (Німеччина (0 + 0) 21:06

2. Марте Олсбю (Норвегія) (1 + 0) +24,2

3. Вероніка Віткова (Чехія) (0 + 1) +25,8

4. Марі Дорен-Абер (Франція) (1 + 0) +33,1

5. Ванесса Гінц (Німеччина) (0 + 1) +40,3

6. Ліза Вітоцці (Італія) (0 + 1) +40,5

7. Анна Оберг (Швеція) (0 + 1) +40,8

8. Ірен Кадуріш (Швейцарія) (1 + 0) +45,5

9. Дарина Домрачева (1 + 1) + 46,2

10. Джюстін Бразас (Франція) (1 + 1) +47,9

- 14 Віта Семеренко (0 + 1) +54,5

- 46 Валя Семеренко (2 + 1) +2: 14,7

- 55 Анастасія Меркушина (2 + 1) + 2: 26,1

- 73 Ірина Варвинець (1 + 4) +3: 41,9

КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ Жінки 3 000 м ФІНАЛ

1. Карлейн Ахтеректе (Нідерланди) 3.59,21

2. Ірен Вюст (Нідерланди) +0,08

3. Антуанетта де Йонг (Нідерланди) +0,81

4. Мартіна Саблікова (Чехія) +1,33

5. Міо Такагі (Японія) +2,14

6. Іван Блонден (Канада) +4,93

7. Ізабель Вейдеманн (Канада) +5,05

8. Айано Сато (Японія) +5,14

9. Клаудіа Пехштайн (Німеччина) +5,28

10. Наталя Вороніна (OAR) * +6,64

* Олімпійські атлети з Росії

СТРИБКИ НА ЛИЖАХ З ТРАМПЛІНА Чоловіки Середній трамплін NH ФІНАЛ

1. Андреас Веллінгер(Німеччина) 259.3 очка

2. Йохан Андре Форфанг (Норвегія) 250.9

3. Роберт Йоханссон (Норвегія) 249.7

4. Каміл Сток (Польща) 249.3

5. Стефан Хула (Польща) 248,8

6. Даніель Андре Танде 242.3

7. Рюйу Кабаясі 240.8

8. Маркус Айзенбіхлер (Німеччина) 240.2

9. Ріхард Фрайтаг (Німеччина) 240,0

10. Карл Гейгер (Німеччина) 236.7

КЕРЛІНГ Дабл-мікст Круговий турнір

5-й раунд

  • Південна Корея - ОАR* - 5:6
  • Норвегія - Фінляндія - 7:6
  • Китай - США 6:4
  • Канада – Швейцарія 7:2

6-й раунд

  • OAR – Канада
  • Швейцарія – Південна Корея
  • Норвегія – США
  • Фінляндія – Китай

Після шести раундів:

*OAR - олімпійські спортсмени з Росії

СНОУБОРД Чоловіки Слоупстайл. Кваліфикація

За підсумками заїздів у двох групах у фінал вийшли:

  • 1. Максенс Парро (Канада) - 87.36 балів
  • 2. Марк Макморріс (Канада) - 86.83
  • 3. Маркус Клевеланд (Норвегія) - 83.71
  • 4. Редмонд Джерард (США) - 82.55
  • 5. Столе Сандбек (Норвегія) - 82.13
  • 6. Карлос Гарсія Найт (Нова Зеландія) - 80.10
  • 7. Тайлер Ніколсон (Канада) - 79.21
  • 8. Сеппе Смітс (Бельгія) - 78.36
  • 9. Себастьян Тутан (Канада) - 78.01
  • 10. Монс Ройсланд (Норвегія) - 76.50
  • 11. Торгейр Бергрем (Норвегія) - 75.45
  • 12. Ніклас Маттссон (Швеція) - 73.53

ХОКЕЙ Жінки Група В

  • Швеція – Японія 2:1
  • Швейцарія - Корея

ШОРТ-ТРЕК Жінки 500 м Кваліфікація

Вийшли до чвертьфіналу:

- Аріанна Фонтана (Італія) 43.214

- Андреа Кезлер (Угорщина) 43.274

- Фан Кексін (Китай) 43.350

- Софія Просфірнова (OAR) * 43.376

- Яра ван Керкхоф (Нідерланди) 43.430

- Маріанна Сент-Джілес (Канада) 43.437

- Кім Бутен (Канада) 43.634

- Мааме Біней (США) 43.665

- Мартіна Вальчепіна (Італія) 43.698

- Хан Йотонг (Китай) 43.719

- Наталя Малишевська (Польща) 43.725

- Анна Зідль (Німеччина) 43.742

- Чой Мінейонг (Південна Корея) 42.870

- Еліз Крісті (Великобританія) 42.872

- Ху Джінуї (Китай) 42.971

- Петра Яшапаті (Угорщина) 55.641

* Олімпійські атлети з Росії

ШОРТ-ТРЕК Жінки 3 000 м, Естафета. Кваліфікація

У Фінал «А» кваліфікувалися:

- Китай 4: 05.315

- Італія 4: 05.918

- Південна Корея 4: 06.387

- Канада 4: 07.627

У Фінал «В» кваліфікувалися:

- Нідерланди 4: 05.977

- Угорщина 4: 09.555

- OAR * 4: 09.555

- Японія 4: 12.664

* Олімпійські атлети з Росії

САННИЙ СПОРТ Чоловіки Сани-одиночки 1-й і 2-й заїзди. Кваліфікація 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter