>

"Ювентус" виграв перший півфінал Кубка Італії

Туринський клуб зробив вагому заявку на вихід у фінал.

"Ювентус" празднует победу

Чемпіон Італії туринський "Ювентус" у першому півфінальному матчі Кубка Італії на виїзді в Бергамо обіграв місцеву "Аталанту" 1:0.

Завдяки голу лідера атак "Ювентуса" Гонсало Ігуаїна, що його аргентинець забив у самому дебюті матчу, підопічні Массіміліано Аллегрі зробили вагому заявку на вихід у фінал турніру.

Для "Ювентуса" все могло скластися інакше, якби Алехандро Гомес у середині першого тайму реалізував пенальті. Однак Джанлуїджі Буффон урятував свою команду.

У другому таймі "стара синьйора" грала за результатом, віддавши ініціативу супернику.

"Аталанта", своєю чергою, за винятком фінального навалу, нічим особливим не запам'яталася.

Через місяць у Турині пройде матч-відповідь. І віриться насилу, що "Ювентус" зазнає в ній фіаско.

Сьогодні ввечері на "Сан-Сиро" відбудеться другий півфінальний матч, в якому "Мілан" битиметься з римським "Лаціо".