>

"Барселона" розгромила "Ювентус" у стартовому матчі Ліги Чемпіонів

Два голи з трьох на рахунку Мессі.

Каталонська "Барселона" здобула велику перемогу над туринським "Ювентусом" в домашньому матчі першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів.

Наприкінці першого тайму відзначився нападник "синьо-гранатових" Ліонель Мессі, який уперше в кар'єрі забив воротарю Джанлуїджі Буффону, пише iSport.

На 56-й хвилині перевагу господарів подвоїв Іван Ракітич, скориставшись невдалим виносом м'яча у виконанні захисника туринців, а на 69-й хвилині свій другий гол у цій зустрічі забив Мессі. Рахунок міг бути й більшим, але арбітр не зарахував гол Суареса.

Як підсумок, упевнена перемога команди Вальверде, завдяки якій "Барселона" очолила групу D.

"Барселона" - "Ювентус" - 3:0.

Голи: Мессі, 45, Ракітич, 56, Мессі, 69.

Варто відзначити, в півфіналі минулої Ліги Чемпіонів "Барселона" і "Ювентус" зіграли в нульову нічию в каталонському матчі після 0:3 в Турині.

Решта матчів першого туру групового етапу ЛЧ, зіграні 12 вересня, завершилися з такими результатами:

•     "Челсі" - "Карабах" - 6:0

Нагадаємо, фінальний матч турніру відбудеться 26 травня 2018 року на НСК "Олімпійський" у Києві.