>

УЄФА назвав найкрасивіший гол сезону в Європі

Його автором став Маріо Манджукич у фіналі Ліги чемпіонів.

Гол нападника "Ювентуса" Маріо Манджукича у ворота "Реала" у фіналі Ліги чемпіонів сезону-2016/17 визнано найкращим у турнірах під егідою УЄФА.

Матч між "Ювентусом" і "Реалом" відбувся 3 червня в Кардіффі і завершився перемогою мадридців (4:1). У тій зустрічі хорватський нападник зрівняв рахунок на 27-й хвилині ударом через себе, але туринці поступилися, пропустивши ще три м'ячі у другому таймі.

Найкращий гол сезону визначався голосуванням на офіційному сайті УЄФА.

Друге місце зайняв гол нападника "Фенербахче" Муси Соу, який забив у ворота "Манчестера Юнайтед" у Лізі Європи.

Трійку замикає гол півзахисника "Реала" Каземіро. Він відзначився в матчі проти "Наполі" в Лізі чемпіонів, і його гол набрав 20% голосів. Бразилець ударом з льоту з-за меж штрафного влучив у дальній кут воріт.