>

Збірна України перемогла Сербію в товариському матчі

У Харкові вперше за три роки пройшла міжнародна гра.

Збірна України у вівторок, 15 листопада, виграла в товариському матчі у збірній Сербії з рахунком 2:0.

Перший гол на 38-й хвилині після прострілу Артема Федецького забив Євген Шахов, а за кілька хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко реалізував пенальті за порушення правил на ньому. Це став його 29-й гол за збірну.

Матч відбувався на стадіоні ОСК "Металіст" у Харкові і став для міста першою міжнародною грою з жовтня 2013 року. У зв'язку з близькістю зони АТО грати міжнародні зустрічі в Харкові довгий час було заборонено.

У жовтні 2016 року Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зняла це обмеження. Приводом для позитивного рішення стала висока організація матчу чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо".

Це був останній матч збірної України в 2016 році.

Нагадаємо, Сербія, як і Україна, у відбірковому турнірі до чемпіонату світу 2018 року набрала вісім очок і обіймає 2-ге місце в своїй групі.