>

Україна в Туреччині упустила перемогу у відбірковому матчі ЧС-2018

Протягом гри українці вели в рахунку 2:0.

Матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу між командами Туреччини та України завершився нічиєю - 2:2.

Наша команда зі самого початку матчу взяла ініціативу у свої руки і впевнено контролювала м'яч і гру, а посеред тайму, з інтервалом у 3 хвилини, забила два голи поспіль, повідомляє УНІАН.

На 24-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок з пенальті, а на 27-й Артем Кравець подвоїв перевагу гостей.

За кілька секунд до свистка арбітра Озан Туфан скоротив відставання в рахунку. У другому таймі на 81-й хвилині пенальті реалізував турок Хакан Чалханоглу.

За останні 10 хвилин гри команди мали низку можливостей вирвати перемогу, але ніхто нею не скористався.

Тож збірна України вдруге у двох матчах зіграла внічию (в першому турі відбору ЧС-2018 українці розійшлися миром з командою Ісландії, 1:1) і набрала 2 очки в турнірній таблиці.