>

"Зоря" на останній хвилині втратила перемогу над "Фенербахче"

Гра завершилася з рахунком 1:1.

Луганська "Зоря" і турецький "Фенербахче" зіграли з рахунком 1:1 у першому турі групового турніру Ліги Європи, причому українці втратили перемогу на останній хвилині.

Гол "Зорі" - на рахунку Дмитра Гречишкіна. На 52-й хвилині після красивої комбінації на підходах до штрафного майданчика турків український півзахисник забив Волкану Демірелу гарматним ударом під поперечину.

Врятував "Фенербахче" від поразки данець Сімон К'єр. На останній хвилині доданого часу він зі штрафного спочатку влучив у стінку, а другим ударом за допомогою рикошету все ж відправив м'яч у ворота Олексія Шевченка.

У паралельному матчі групи A "Фейєнорд" виграв у "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Тонні Тріндаде де Вільєна.

Матч проходив у Одесі на стадіоні "Чорноморець".

Нагадаємо, "Зоря" у сезоні 2015/2016 років також брала участь в Лізі Європи, але дійшла тільки до останнього відбіркового раунду, поступившись "Легії".