ГоловнаСпорт

Україна вийшла на третє місце в медальному заліку Паралімпіади

У скарбничці збірної - сім золотих, шість срібних і 13 бронзових медалей.

Україна вийшла на третє місце в медальному заліку Паралімпіади
Фото: EPA/UPG

Збірна України після другого змагального дня Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро вийшла на третє місце в медальному заліку.

У скарбничці збірної - 26 медалей, в тому числі сім золотих, шість срібних і 13 бронзових.

Олімпійськими чемпіонами в п'ятницю стали Інна Черняк (дзюдо, до 57 кг), Ігор Цвєтков (легка атлетика, 100 метрів, категорія T35), Геннадій Бойко (плавання, 100 метрів на спині, категорія S1), Максим Крипак (плавання, 50 метрів вільним стилем, категорія S10), Дмитро Залевський (плавання, 100 метрів на спині, категорія S11), Катерина Істоміна (плавання, 100 метрів батерфляєм, категорія S8).

Срібні медалі завоювали Ольга Ковальчук (стрільба, повітряний пістолет з 10 метрів, категорія SH1), Дмитро Соловей (дзюдо до 73 кг), Ірина Гусєва (дзюдо до 63 кг), Євген Богодайко (плавання, 50 метрів вільним стилем, категорія S7) і Оксана Хруль (плавання, 50 метрів батерфляєм, категорія S6).

Бронзові медалі отримали Антон К (плавання, 100 метрів на спині, категорія S1), Сергій Паламарчук (плавання, 100 метрів на спині, категорія S2), Олександр Косінов (дзюдо, до 81 кг), Ірина Соцька (плавання, 100 метрів на спині, категорія S2), Денис Дубров (плавання, 50 метрів вільним стилем, категорія S10).

Ще одну бронзу взяли плавці в естафеті 4х50 вільним стилем: Андрій Деревінський, Вікторія Савцова, Ольга Свідерська та Євген Богодайко. Богодайко, таким чином, вже має в своєму активі по одній медалі кожної проби. Свідерська - дворазова бронзова медалістка. Ще одна плавчиха Оксана Хруль має одну бронзову і одну срібну медалі.

Нагадаємо, що українська збірна - одна з найсильніших у світі. На попередніх іграх у Пекіні та Лондоні вона була четвертою в загальному заліку, завоювавши відповідно 24 і 32 золотих медалі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter