ГоловнаСпорт

Фанати "Металіста" зажадали від влади врятувати клуб

Фанати сподіваються на повернення Ярославського.

Фанати "Металіста" зажадали від влади врятувати клуб

Біля Харківського оперного театру пройшла акція "Металіст повинен жити!", яку організували фанати для того, щоб підтримати команду, яка зараз переживає, за їхніми словами, важкі часи, і закликали владу звернути увагу на проблеми клубу. Про це повідомляють харківські ЗМІ.

"Металіст" - це серце Харкова. "Металіст" повинен жити і він буде жити! Влада повинна якось втрутитися!", - заявив легендарний воротар Олександр Горяїнов.

Він зізнався, що сподівається на те, що колишній власник і президент "Металіста" Олександр Ярославський повернеться і допоможе команді. "Я сподіваюся на це", - сказав Горяїнов.

Його підтримали легендарний тренер "Металіста" Мирон Маркевич, під керівництвом якого клуб стабільно займав призові місця в національному чемпіонаті і брав участь в Кубку УЄФА (Лізі Європи) і Євген Красніков, колишній спортивний директор клубу.

За даними ЗМІ, на повернення Ярославського сподіваються і фани. Вони розгорнули банери "Ярославський, рятуй Металл!" і "Влада, не дай знищити "Металіст!".

"Якщо повернеться Ярославський, це буде чудово, тому що це людина, яка побудувала "Металіст". Він знає, що таке клуб, як це працює. Навряд чи хтось інший буде розглядати варіант такої інвестиції в прифронтове місто", - вважає один з організаторів акції Ігор Лядов.

Він додав, що в нинішньому "жалюгідному" стані "Металіста" (багатомісячні борги із зарплати, Федерація футболу України відмовила клубу у видачі атестатів на участь в чемпіонаті України сезону 2016-2017 рр. І т. ін.) вболівальники звинувачують нинішнього власника і вважають, що його треба притягнути до відповідальності.

"Якщо у нас на стадіоні на кожному матчі звучать звинувачення в бік Курченка, ви розумієте, що відчувають фанати. Ця людина повинна сидіти в тюрмі. Фанати не вірять нинішньому власнику, вони його ненавидять всією душею", - сказав Лядов.

Акція завершилася фаєр-шоу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter