>

Цуренко вперше за кар'єру виграла турнір WTA

А Світоліна перемогла в парному розряді

Леся Цуренко у статусі 71-ї ракетки світу стала тріумфатором хардового турніру в Стамбулі.

У фіналі українка зустрічалася з Урсулою Радванською (99-та). У першій партії за рахунку 5:4 в польки були два сетболи на подачі Лесі, але українка вистояла, а вже в наступному геймі відібрала подачу суперниці, а потім успішно "подала на сет" - 7:5.

У другій партії перевага українки було відчутнішою. У підсумку - 7:5, 6:1. Матч тривав годину і 33 хвилини.

Зазначимо, що для Цуренко це був перший фінал на турнірах WTA. Радванська вже доходила до вирішального матчу, але знову, як і 2012 року, залишилася без титулу.

Додамо, що в Стамбулі представниця України перемогла і в парному розряді: це перша ракетка країни Еліна Світоліна в компанії росіянки Дар'ї Гаврилової обіграла турецько-сербський дует Буюкакчай/Янкович - 5:7, 6:1, 10:4.

А Цуренко, як і ще одна українка Катерина Бондаренко, яка у чвертьфіналі турніру програла саме своїй співвітчизниці, наступного тижня зіграють на турнірі в Баку.