>

Федерер удесяте вийшов у фінал турніру в Галле

Швейцарець здобув "круглу" перемогу

Роджер Федерер (2-й у світі) у півфіналі трав'яного турніру Серії 500 в Галле у двох сетах перетерпів Іво "Містера Ейса" Карловича (27-й).

Нагадаємо, хорват у чвертьфіналі оновив свій же рекорд подач для трисетових матчів на турнірах ATP, забивши 45 ейсів.

Але в поєдинку з Федерером Іво не був такий перфектний, зробивши лише 20 ейсів (Федерер - шість). У підсумку швейцарець на двох тай-брейках переграв опонента - 7:6 (7:3), 7:6 (7:4). Карлович у рамках турніру програв усі п'ять свої тай-брейків.

Тенісисти провели на корті 1 годину 28 хвилин. Рахунок в очному протистоянні став 13:1 на користь Роджера.

Наступним його суперником в Галле стане Андреас Сеппі, який за рахунку 4:1 на свою користь на відмові Кеї Нішикорі пройшов у фінал. До слова, в півфінал італієць також пройшов на відмові - Гаеля Монфіса.

Зазначимо, що сам Федерер вийшов у фінал цього турніру вже вдесяте. Загалом для швейцарця це буде 130-й фінал у кар'єрі. Він може виграти 8-й "Гальський" титул і 86-й за кар'єру.

Крім того, перемога над Карловичем стала для Роджера 50-ю в Галле. Це сьомий турнір, на якому швейцарець виграв 50 або більше матчів.