>

Україна перемогла Грузію у товариському матчі

Гра закінчилася з рахунком 2:1

У Лінці (Австрія) збірна України провела товариський матч проти Грузії і перемогла з рахунком 2:1.

Команда Михайла Фоменка невдало зіграла перший тайм і не змогла завдати жодного удару в стулку воріт суперника. А незабаром після перерви українці ледь не пропустили, коли Леван Кенія не зміг реалізувати вихід один на один з Денисом Бойком, передає "Апостроф".

Перший гол влетів у грузинські ворота на 57-й хвилині. Артем Кравець скористався неузгодженістю дій голкіпера і захисника і після того, як грузинський футболіст влучив у штангу власних воріт, першим встиг до м'яча і переправив його в сітку.

Через десять хвилин перевагу збірної України розвинув Євген Коноплянка, який ефектним ударом замкнув фланговий навіс Миколи Морозюка.

Однак команда Грузії не здавалася і зуміла на 81-й хвилині скоротити відставання в рахунку. Навіс Левана Кенії в падінні головою замкнув Мате Вацадзе.

Наступний матч наша українська команда проведе 14 червня. У Львові в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи-2016 українська збірна зустрінеться з Люксембургом.