>

Єременка визнали найкращим гравцем російської Прем'єр-ліги

Роман раніше успішно грав за київське "Динамо"

Російська Прем'єр-ліга визначила кращих гравців минулого сезону. Кращим футболістом чемпіонату визнали півзахисника ЦСКА Романа Єременка. Нагадаємо, Роман Єременко перейшов у російський чемпіонат з київського «Динамо» у 2011 році. До 2014 року півзахисник виступав за «Рубін».

Переможцями у номінації «Прорив сезону» стали Магомед Оздоєв («Рубін») і Олег Шатов («Зеніт»).

Нападник петербурзького клубу Олександр Кержаков отримав нагороду «За великий внесок у розвиток вітчизняного футболу і високу соціальну відповідальність».

Півзахисник «Локомотива» Олексій Міранчук став переможцем у номінації «Надія вітчизняного футболу», а нагороду «Лицар футболу» отримав воротар «Спартака» Артем Ребров.

Захисник ЦСКА Василь Березуцький переміг у номінації «Містер Позитив».

Нагадаємо, чемпіонат Росії виграв «Зеніт», за який виступав Анатолій Тимощук. Московський ЦСКА фінішував на другому місці. «Краснодар», яким керує екс-тренер «Карпат» і «Севастополя» Олег Кононов, вперше в історії здобув «бронзу». Кубок Росії дістався «Локомотиву», за який виступає Тарас Михалик.