>

Федерер знову здобув "прогулянкову" перемогу над Бердихом

У механізмі Томаша щось зламалося

Роджер Федерер (2-й у світі) підозріло легко вийшов у півфінал Мастерсу в Римі. У своєму третьому матчі на турнірі швейцарець розбив Томаша Бердиха (5-й).

У стартовому сеті швейцарець першим програв свою подачу, але після цього виграв чотири гейми поспіль. Ба більше, подаючи на матч, Роджер відіграв потрійний брейк-пойнт.

За рахунку 3:3 у другому сеті Федерер оформив брейк, потім ще один. У результаті - двічі по 6:3.

Матч тривав 1 годину 8 хвилин. Рахунок в особистому протистоянні став 14:6 на користь Великого. Федерер не тільки виграв три зустрічі поспіль, в останніх двох іграх він не давав суперникові навіть шансу на перемогу (в Індіан-Веллсі Роджер

розбив опонента 6:4, 6:0).

При цьому сам Бердих у Римі вже всьоме поспіль на Мастерсі пройшов щонайменше до чвертьфіналу.

Суперником Федерера у півфіналі стане переможець битви Надаль/Ваврінка.