>

Легенда "Таврії" побив лайнсмена під час Всекримського турніру

Заспокоїти Гайдаша вдалося тільки міліції

У Криму триває Всекримський футбольний турнір. У матчі "Гвардієць" – "Таврія" стався серйозний інцидент. Генеральний директор сімферопольського клубу Олександр Гайдаш зайшов у кімнату арбітрів і завдав кілька ударів асистентові судді Руслану Селімову, інформує Matchday.

У перерві викликали наряд міліції та склали протокол. Арбітр Дмитро Грачов вирішив продовжити матч. Потерпілий помічник рефері також вийшов на другий тайм.

Матч "Гвардієць" - "Таврія" закінчився мінімальною перемогою господарів (1:0). Зауважимо, що суддя у першому таймі скасував гол сімферопольської команди.

Зазначимо, Гайдаш працює на посаді гендиректора "Таврії" з 2014 року. Після анексії Росією Криму він прийняв російське громадянство. З 1992 року Гайдаш з перервами виступав за "Таврію", також провів два матчі у складі збірної України. Олександр вважається одним із кращих гравців в історії кримського футболу.