>

"Динамо" вилетіло з Ліги Європи, а "Дніпро" вийшов у півфінал

Шахов став героєм матчу в Києві

«Динамо» і «Дніпро» провели матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи.

У Флоренції «Динамо» вкрай невдало провело перший тайм, дозволивши суперникам створити п'ять гольових моментів. До всього на 40-й хвилині команда Сергія Реброва залишилася в меншості - за симуляцію повторне попередження і червону картку отримав Дремейн Ленс, пише "Апостроф".

«Фіорентина» скористалася чисельною перевагою вже через три хвилини - Хоакін прострілив зліва, а Маріо Гомес переправив м'яч у сітку.

У другому таймі «Фіорентина» контролювала ситуацію на полі і забила в компенсований арбітром час другий гол - відзначився Хуан Мануель Варгас. Італійці виграли 2:0 і вийшли у півфінал.

На столичному НСК «Олімпійський», де цього сезону проводить свої єврокубкові матчі «Дніпро», в першому таймі голів не було. І тільки на 84-й хвилині півзахисник Євген Шахов точно пробив по воротах.

«Дніпро» переміг 1:0 і вперше у своїй історії вийшов у півфінал Ліги Європи.

Нагадаємо, тиждень тому кияни в першій грі проти «Фіорентини» зіграли вдома внічию 1:1. Дніпропетровці домоглися у виїзній зустрічі з бельгійським «Брюгге» нульової нічиї.

Жеребкування півфіналів Ліги Європи відбудеться сьогодні у швейцарському Ньоні.