>

"Реал" і "Ювентус" вийшли в півфінал Ліги чемпіонів

Обидва матчі завершилися з рахунком 1:0.

У середу відбулися два матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У Мадриді «Реал» грав з «Атлетіко» після нульової нічиєї в першій зустрічі. Французький «Монако» приймав італійський «Ювентус», від якого в Турині зазнав поразки з рахунком 0:1.

На «Сантьяго Бернабеу» «Реал» мав перевагу протягом усього матчу, пише «Апостроф». На 77-й хвилині команда Карло Анчелотті виявилася в більшості після видалення в складі «Атлетіко» Арди Турана, який отримав повторне попередження.

«Реал» скористався цим через 10 хвилин - перемогу команді приніс гол Хав'єра Ернандеса. «Реал» виграв 1:0 і вийшов у півфінал.

В Монако в повторній грі команди так і не забили м'ячів і завершили зустріч нічиєю 0:0. Цей результат вивів «Ювентус» у 1/2 фіналу.

Як повідомляли, 21 квітня в півфінал Ліги чемпіонів вийшли німецька «Баварія» й іспанська «Барселона».

Жеребкування 1/2 фіналу турніру відбудеться 24 квітня у швейцарському Ньоні.