>

Неймовірний СКА виграв третю гру поспіль у фіналі "Заходу"

Жодного разу в історію КХЛ команда не перемагала в серії після 0:3

Пітерський СКА близький до чуда. У фіналі «Заходу» команда «Газпрому», програвши ЦСКА три матчі, примудрилася зрівняти рахунок у серії - 3:3. Оскільки у четвертому і п'ятому поєдинках москвичів розгромили - 4:1, 6:2.

У 6-й грі збентежений ЦСКА, зібравши волю в кулак, дав бій супернику в Пітері. Армійці Москви більшу частину зустрічі володіли ініціативою, але дурні видалення і самовіддана гра господарів не дозволили гостям поставити крапку в матчі.

Переможний для СКА гол в овертаймі забив Торенс. У першому періоді рахунок відкрив критикований всіма Ілля Ковальчук. У ЦСКА у другому періоді відзначився француз Да Коста.

Таким чином, вихованці Бикова стали першим клубом в історії КХЛ, який зрівняв рахунок у серії до чотирьох перемог, програючи 0:3.

Вирішальний поєдинок серії відбудеться у Москві, у вівторок.

На «Сході» фінальна серія вже закінчилася. «Ак Барс» на класі переміг «Сибір» - 4:1 (2:0, 2:1, 1:2, 1:0, 1:0).

СКА (Санкт-Петебург) - ЦСКА (Москва) - 2:1 ОТ (1:0, 0:1, 0:0)

Голи: Ковальчук – 5 (більш., Панарін, Шипачов), 8:02 – 1:0. Да Коста – 3 (більш., Бондарев, Х'ялмарссон), 24:21 – 1:1. Торесен – 6 (Каблуков), 69:01 – 2:1.

Рахунок у серії: 3-3