ГоловнаСпорт

Тренер ЦСКА: люди з заводів приходять на футбол і прилюдно принижують зірок

У Росії уболівальникам не вистачає культури

Тренер ЦСКА: люди з заводів приходять на футбол і прилюдно принижують зірок
Леонид Слуцкий
Фото: trud.ru

Головний тренер московського ЦСКА Леонід Слуцький поскаржився на російських уболівальників. На думку найкращого тренера Прем'єр-ліги, фани на стадіоні вміють тільки принижувати футболістів:

«Тренери, футболісти і журналісти повинні аналізувати гру, робити футбол привабливим саме як гру і не робити з наших футболістів ізгоїв.

Сьогодні Андрій Аршавін - основний негативний персонаж. При тому що він абсолютно найкращий футболіст Росії нульових років... На цю людину мають рівнятися діти, ходити в його майках.

Або ось коли Олександр Кержаков не влучає у ворота. Насправді ця людина - найкращий бомбардир російських першостей за всю їхню історію.

За кордоном прекрасно розуміють, що таке праця футболіста. Для початку його оцінюють там зовсім інакше. У нас він зазвичай об'єкт жартів і знущань. Я розумію, що це тенденція суспільства.

У Самарі була велика група уболівальників - простих, думаю, людей із заводів. Важка робота, дружина пиляє з ранку до ночі, купа побутових проблем... Яку мету вони переслідували? Приходять на стадіон і як починають кричати: «Коллер такий-сякий!». Ось, будь ласка: найкращого гравця збірної Чехії, бомбардира, людину, яку знає весь світ, людина із заводу прилюдно принизила в усіх формах, піднявши власну самооцінку і знову пішла додому отримувати від дружини по голові.

Є рівень затребуваності критики, знущання з відносно відомих людей. Але все це не робить футбол популярнішим. Коли ми говоримо, що мало дітей займаються футболом, не вистачає талантів... То заледве чи хтось захоче стати об'єктом жартів».