>

Кубок Гагаріна: ЦСКА рветься в наступний раунд

Минулого вікенду в КХЛ стартували матчі плей-оф. У понеділок відбулися треті матчі першого раунду Кубка Гагаріна на "Заході"

ЦСКА, найсильніша команда «регулярки», оформив третю перемогу в протистоянні з «Сочі». На гол «пияка» Анісіна армійці відповіли шайбами Радулова і Короткова.

В інших парах боротьба більш наполеглива. Фінський «Йокеріт», нокаутувавши мінське «Динамо» у другому періоді (5 шайб за 15 хвилин!), вийшов вперед у серії - 2:1.

Ярославський «Локомотив» в овертаймі зломив опір московського «Динамо». Переможну шайбу Апальков закинув після помилки голкіпера Лазушина. Воротар москвичів в основний час демонстрував приголомшливий хокей, дотягнувши команду до додаткового часу. Але у вирішальний момент гри похитнувся навіть Олександр.

У ще одному матчі нижньогородське «Торпедо» і СКА влаштували веселі «гойдалки». Пітерські армійці чудово почали гру і закинули дві шайби (відзначилися екс-форвард «Донбасу» Дадонов і зірка КХЛ Ковальчук). Однак у середині другого періоду «Торпедо» зрівняло рахунок. Але буквально через п'ять хвилин СКА знову вийшло вперед, закинувши дві шайби протягом 6 секунд! Хокеїсти «Торпедо» в третьому періоді врятувати гру не змогли. Рахунок у серії 2:1 на користь пітерців.

Нагадаємо, серії тривають до 4-х перемог. Сьогодні відбудуться 4-е гри на «Заході» і 3-й на «Сході».

«Динамо

» (Мінськ) - «Йокеріт» 0:5 (0:0, 0:5, 0:0)

Шайби: 21:51 Умарк (більш.) - 0:1; 29:00 Умарк (Коукал - більш.) - 0:2; 31:48 Хухтала (Вянянен, Умарк) - 0:3; 32:59 Аалтонен - 0:4; 35:02 Мозес (Умарк) - 0:5

Рахунок у серії: 1:2

«Локомотив» - «Динамо» (Москва) 2:1 ОТ (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 14:32 Тернберг (Е. Галімов, Коньков) - 1:0; 38:11 Соїн (Сопін, Марковін) - 1:1; 70:26 Апальков (Аверін, Яковлєв) - 2:1

Рахунок у серії: 2:1

«Торпедо» - СКА 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)

Шайби: 12:32 Дадонов (Панарін, Шипачов - більш.) - 0:1; 18:13 Ковальчук (Торесен - більш.) - 0:2; 27:22 Вольський (Іммонен, Пепеляєв - більш.) - 1:2; 30:06 Краснослободцев (Філатов - більш.) - 2:2; 35:48 Ковальчук (Чудінов - більш.) - 2:3; 35:54 Дадонов (Шипачов) - 2:4

«Сочі» - ЦСКА 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 4:58 Анісін (Щасливий, Вярн) - 1:0; 39:51 А. Радулов (Жарков) - 1:1; 57:26 Коротков (Макаров) - 1:2

Рахунок у серії: 0:3