>

Біатлон. Семенов, "закривши" всі мішені, ледь не забіг на п'єдестал у Нове-Место

Фуркад випередив українця всього на 7 секунд

Прекрасною гонкою переслідування закінчив сьомий етап Кубка світу у Нове-Место Сергій Семенов! Не допустивши жодної похибки на чотирьох вогневих рубежах, наш спортсмен був цілком переконливим і на трасі, що дозволило йому фінішувати у перс'юті четвертим. А за чистим часом переслідування у Семенова узагалі другий результат!

Протягом всієї гонки лідерство зберігав переможець спринту Яків Фак. Навіть після промаху на завершальній стрільбі, коли з ним разом на дистанцію пішли Мартен Фуркад і Симон Шемпп, словенець ні на секунду не дозволив суперникам вийти вперед. А після того, як Шемпп на одному з підйомів наступив на лижу лідера Кубка світу, Фак скористався нагодою суперників, заробив чотирисекундний гандикап і спокійно довів справу до перемоги! Шемпп фінішував другим, а Фуркаду дісталася лише "бронза".

Сергій Семенов, стартуючи восьмим, з кожним вогневим рубежем поліпшував на одну позицію своє місце у протоколі і на фінальний круг вийшов четвертим, відстаючи від трійки, що йшла попереду, на 17 секунд. І поки лідери демонстрували сюрпляс у тактичних іграх, Сергій наблизився до них на 7-секундну відстань. На жаль, більшого Семенову домогтися не вдалося, але й четверте місце - чудовий результат.

Сімон Шемпп, домігшись шостого поспіль фінішу не нижче за друге місце (!), скоротив відставання від Мартена Фуркада у загальному заліку до малопомітних шістьох очок, і вже у наступній гонці може спробувати перехопити жовтий біб лідера загального заліку. Третім за 63 бали позаду лідера йде Антон Шипулін (у неділю фінішував 14-м). Семенов, завдяки прекрасним виступам у Нове-Место, піднявся на 33-ту сходинку і як і раніше залишається кращим серед наших біатлоністів.

У жіночому перс'юті кращий результат серед українок показала Юлія Джима, яка фінішувала на 7-му місці. Валя Семеренко, допустивши 4 похибки, стала 9-ю. Перемогу ж здобула Дарина Домрачова.

У загальному заліку відстань між лідерами скоротилася ще більше: на користь Макаряйнен зараз говорять лише 27 очок переваги над Домрачовою. Валя Семеренко, фінішувавши на дві позиції вище, ніж Віткова, збільшила свою перевагу у боротьбі за третє місце до 27-ми балів.

Восьмий етап Кубка світу почнеться вже у найближчий четвер, коли жінки і чоловіки у Холменколлені вийдуть на старт індивідуальних гонок.