>

Україна завоювала дві медалі на ЧЄ з біатлону

Юлія Журавок і Максим Івко фінішували третіми

Юлия Журавок

Сьогодні в Отепяя розпочався чемпіонат Європи, першим стартом якого стала індивідуальна гонка юніорів. І вже перша гонка принесла збірній України дебютну медаль! Юлія Журавок, заробивши дві штрафні хвилини, зуміла завоювати бронзову нагороду!

Жодна з учасниць гонки не зуміла пройти чотири вогневі рубежі без промахів. А перемогу святкувала росіянка Вікторія Сливко, яка обійшлася однією штрафною хвилиною. Другою з двома непоціленими мішенями стала австрійська біатлоністка Дуня Здуц, яка має досвід змагань на Кубку світу.

Не залишилася збірна України без медалі і в індивідуальній гонці серед юніорів-чоловіків! Прекрасну гонку провів Максим Івко, який зумів обмежитися однією штрафною хвилиною, принісши в командну скарбничку другу "бронзу" дня! На останніх кілометрах Максим бився за медаль з Рене Закхна, який виграв "золото" в цій дисципліні рік тому, але трохи поступився більш досвідченому естонцеві. Перемогу ж з абсолютною стрільбою здобув француз Арістід Бег, який за рахунок точності виграв на фініші в найближчого суперника 1:19.