>

"Шахтар" осоромився в Бразилії

"Гірники" пропустили чотири м'ячі від "Атлетіко Мінейро"

Донецький «Шахтар» провів третій матч у рамках свого бразильського турне. Цього разу «гірники» змагалися з «Атлетіко Мінейро».

Донеччани провалили перший тайм, пропустивши три м'ячі. Перші два м'ячі у виконанні бразильців були доволі курйозними. На 17-й хвилині Пратто після ауту послав головою м'яч у бік воріт «Шахтаря» - і м'яч несподівано опустився в кут воріт. На 42-й хвилині П'ятов грубо помилився після удару Карлоса здалеку. На 45-й хвилині Леонардо ефектно зіграв головою після навісу з кутового - 0:3. На початку другого тайму Додо сильним ударом засмутив Каніболоцького.

На 70-й хвилині нагадав про себе Мірча Луческу. Засумнівавшись у кваліфікації арбітра, Містер вийшов на поле поспілкуватися з ним (Ньом красиво падав у штрафному). Суддя прогнозовано попросив наставника «Шахтаря» покинути технічну зону.

Наприкінці матчу «гірникам» усе ж вдалося підсолодити пігулку. Гладкий і Фернандо зробили рахунок більш пристойним.

Нагадаємо, в Бразилії «Шахтар» поки що не може перемогти. «Гірники» програли «Байї» і зіграли внічию з «Фламенго».

У п'ятницю «Шахтар» зіграє з «Інтернасьональ».

«Атлетіко Мінейро» - «Шахтар» 4:2

Голи: Пратто, 17, Карлос, 42, Леонардо Сілва, 45, Додо, 56 - Гладкий, 83, Фернандо, 88 (пенальті).