>

"Реал Сосьєдад" вилетів із Кубка, поки Мойєс ласував чипсами

Арбітр у другому таймі відправив шотландця на трибуну

«Реал Сосьєдад» вибув з Кубка Іспанії. У матчі-відповіді 1/8 фіналу підопічні Мойєса не змогли на своєму полі переграти «Вільярреал». Гості, які виграли перший матч (1: 0), провели в Сан-Себастьяні класний матч і зобов'язані були перемагати. Але підсумкова нічия теж влаштовувала «Жовту субмарину».

Зазначимо, що керманича «Реала» Девіда Мойєса в другому таймі видалили. Шотландець не розгубився і спостерігав за грою своєї команди з трибуни. Один з місцевих фанатів пригостив Мойєса чипсами. Шотландець від частування не відмовився.

Додамо, що у чвертьфінал, крім «Вільярреала», також вийшли «Атлетік» і «Севілья». Баски на своєму полі примудрилися програти «Сельті» - 0:2, але завдяки виїзній перемозі (4:2) проповзли в наступний раунд.

Сьогодні «Реал» битиметься з «Атлетіко». Нагадаємо, в першому матчі «матрацники» були сильнішими - 2:0.

«Реал Сосьєдад» – «Вільярреал» 2:2 (перший матч – 0:1)

Голи: Вела, 44, Гранеро, 75 – Жерар Морено, 26, Джовані, 73