>

Федерер другий рік поспіль вдома мучиться з Істоміним

Рахунок став 6:0.

Роджер Федерер (2-й у світі), навіть на тлі новин про приїзд Джоковича в Париж, не став "зливати" домашній турнір у Базелі.

У першій партії матчу з Денисом Істоміним (55-й) швейцарець з третьої спроби програв свою подачу і не зміг вирівняти ситуацію - 3:6.

У другій партії вже Федерер з третьої спроби виграв подачу суперника і так само впевнено тримав свою - 6:3.

У вирішальній партії швейцарець відразу спробував "брейканути", але лише з другого заходу і з 8-ї спроби взяв подачу суперника і повів 2:1. У 6-му геймі Істомін отримав брейк-поінт, але своїм шансом не скористався. А Федерер упевнено довів матч до перемоги - 3:6, 6:3, 6:4.

Торік швейцарець в Базелі також затратив на перемогу над Істоміним три сети. Тим часом рахунок в особистому протистоянні став 6:0 на користь Великого.

У чвертьфіналі Федерер зіграє з переможцем протистояння Димитров/Поспишил. Найцікавіше, що й цих гравців він перемагав рік тому.