ГоловнаСпорт

Курченко вимагає від Харківської області 110 млн грн за стадіон "Металіст"

Олігарх вимагає компенсацію за відібраний стадіон

Курченко вимагає від Харківської області 110 млн грн за стадіон "Металіст"
Фото: metalist.ua

Утікач-олігарх Серегей Курченко подав позов проти Харківської обласної ради з вимогою виплатити йому 110 млн грн за зірвану угоду з придбання стадіону "Металіст".

Про це повідомив голова облради Сергій Чернов, пише УНІАН.

Курченко мав заплатити за стадіон майже 680 млн грн, але вніс лише 110 млн грн (70 млн грн - аванс для допуску до конкурсу і 40 млн грн - після перемоги в конкурсі, які вже витрачено), що в кінцевому підсумку і стало причиною скасування угоди. Тепер він вимагає ці гроші назад, пояснив Чернов. Про подачу позову облрада дізналася з повідомлення курченківського ТОВ "Спортивний комплекс "Стадіон Металіст", однак на цей час підтвердження з суду не надійшло.

"До обласної ради надійшла інформація і відповідний позов, що нібито підприємство, яке претендувало на придбання стадіону "Металіст", подало зустрічний позов, щоб підприємству повернули ці 110 млн грн. Я не розумію, як це може бути. Згідно з чинним законодавством це неможливо", - додав він.

"Ми направили відповідні запити в судову адміністрацію, щоб нас повідомили про місце і час цього засідання", - сказав Чернов.

Нагадаємо, Курченку належить футбольний клуб "Металіст".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter