>

Ярмоленко і Теодорчик розбили "Чорноморець"

Лукаш у дебютному матчі за киян відзначився гольовою передачею

Київське "Динамо" у суботу без проблем переграло "Чорноморець". Обидва м'ячі у грі провів Андрій Ярмоленко. Лідер "Динамо" у першому таймі шикарним ударом закрутив м'яч у дальню "дев'ятку" - Безотосний був безсилий. Надалі кияни регулярно створювали моменти біля воріт «моряків», але м'яч після ударів Ленса, Кравця і того ж Ярмоленка вперто не йшов у ворота. "Чорноморець" за 90 хвилин в атаці особливо не досяг успіху, створивши всього один реальний момент біля воріт Шовковського (Фомін розпорядився м'ячем не найкраще).

На 85-й хвилині Ярмоленко забив другий м'яч. Асистував Андрієві новачок киян Лукаш Теодорчик. Польському легіонерові для цього знадобилося всього 10 секунд.

Таким чином, в активі "Динамо" після 5 ігор стало 13 очок (у "Шахтаря" - 15), у "Чорноморця" залишилося 8 пунктів.

В іншому матчі дня "Олімпік" у гостях переграв "Говерлу" - 1: 0. У підсумку донеччани в дебютному сезоні в еліті набрали вже 7 очок, в активі "Говерли" - 2.

"Динамо" - "Чорноморець" - 2:0

Голи: Ярмоленко, 20, 86

"Говерла" - "Олімпік" - 0:1

Гол: Гришко, 14