>

"Спартак" переміг "Динамо" у 2 турі російської Прем'єр-ліги

"Зеніт" розтоптав "Торпедо"

У вихідні відбулися матчі 2 туру російської Прем'єр-ліги. У центральному поєдинку вікенду «Спартак» завдяки дублю Артема Дзюби переграв «Динамо». Зазначимо, що цього сезону Артем, якого Капелло не взяв на ЧС, забив уже 4 м'ячі. Перший м'яч у дербі Дзюба провів після грубої помилки воротаря Березовського.

Додамо, що в другому таймі у складі «Динамо» дебютував плеймейкер збірної Франції Вальбуена. Також цей матч ознаменувався суддівським скандалом. Наприкінці першого тайму, за рахунку 1:1, захисник «Динамо» Бютнер класним ударом з-за меж штрафного увігнав м'яч у ворота Реброва. Але м'яч не зарахували: лайнсмен зафіксував офсайд у Кураньї, який не брав участі в епізоді.

З інших матчів туру виокремимо перемогу «Зеніту».

Пітерці за порожніх трибун відважили «Торпедо» повний кошик - 8:1. «Локо» на виїзді впевнено розібрався з тульським «Арсеналом». «Мордовія» Юрія Сьоміна мінімально поступилася ЦСКА - 0:1.

«Динамо» - «Спартак» 1:2

Голи: Кокорін, 3 - Дзюба, 17, 51

«Зеніт» - «Торпедо» 8:1

Голи: Смольников, 26, Рондон, 33, 47, Халк, 36, 54, Шатов, 62, Кержаков, 72, 78 – Айдов, 86

ЦСКА – «Мордовія» 1:0

Гол: Думбія, 79 (пен)

«Арсенал» - «Локомотив» 0:2

Голи: Фернандеш, 53, Ндойє, 83