>

"Лос-Анджелес" проявив характер у першому матчі за Кубок Стенлі

"Королів" не зломити

"Лос-Анджелес" переміг "Рейнджерс" у першому фінальному матчі за Кубок Стенлі. "Рейнджери" відмінно почали матч і закинули до 15-ої хвилини дві шайби. Але на цьому успіхи гостей завершилися. Наприкінці першого періоду "Королі" одну шайбу відіграли, а в другому періоді зрівняли рахунок.

Схилити шальки терезів в основний час господарям не вдалося - Лундквіст на останньому рубежі грав феноменально. Однак в овертаймі Вільямс зрештою пробив шведа.

Наступний матч відбудеться також у Лос-Анджелесі 7-го червня.

"Лос-Анджелес" - "Нью-Йорк Рейнджерс" 3:2 (у першому овертаймі) (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 13:21 Пуліо - 4 - 0:1, 15:03 Хагелін - 7 (Бойл, Макдонаг - менш) - 0:2, 17:33 Кліффорд - 1 (Картер) - 1:2, 26:36 Дауті - 5 (Вільямс, Кліффорд) - 2:2, у першому овертаймі 4:36 Вільямс - 8 (Річардс) - 3:2

Воротарі: Квік - Лундквіст

"Лос-Анджелес" веде у серії 1:0