>

НБА: Вестбрук подарував перемогу "Вітрильникам"

Лідер "Оклахоми" змазав вирішальний кидок

"Кліпперс" зрівняв рахунок у серії проти "Оклахоми". "Громові" чудово почали матч і виграли першу чверть з різницею в 17 очок. У другій чверті "Вітрильникам" вдалося скоротити розрив у рахунку до 11 пунктів. Проте після великої перерви "Громовим" вдалося погасити атакуючий порив господарів і вони стабілізували свою перевагу на +12.

Але в заключній чверті "Вітрильники" були нестримні. Спершу Пол зробив три поспіль результативні проходи й практично зрівняв рахунок. А потім Гріффін і Кроуфорд вивели "Кліпперс" вперед. У складі "Громових" в заключні хвилини "провалився" Вестбрук, він промазав 6 кидків поспіль. У тому числі і в останній атаці.

"Індіані" завдяки ривку в третій чверті (+16) вдалося здобути вже третю перемогу в серії проти "Вашингтона".

"Кліпперс" - "Оклахома-Сіті" 101:99 (15:32, 31:25, 17:18, 38:24) ЛАК: Гріффін (25 + 9 підбирань), Пол (23 + 10 передавань + 5 підбирань + 4 перехоплення), Коллісон (18 + 7 підбирань), Кроуфорд (18 +5 підбирань), Джордан (7 + 14 підбирань).

О: Дюрант (40 + 7 підбирань + 8 втрат), Вестбрук (27 + 8 передавань + 6 підбирань + 3 перехоплення), Джексон (10).

Рахунок у серії: 2-2.

"Вашингтон" - "Індіана" 92:95 (26:27, 29:11, 17:33, 20:24)

В: Біл (20 + 5 підбирань + 5 передавань + 3 перехоплення), Аріза (16 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Уолл (12 +7 передавань + 5 втрат), Харрінгтон (11 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Гуден (10 + 3 блок-шоти), Нене (10).

І: Джордж (39 + 12 підбирань), Хібберт (17 + 9 підбирань), Хілл (15), Вест (14 + 8 передавань), Стівенсон (8 + 9 підбирань + 6 передавань + 6 втрат).

Рахунок у серії: 1-3