>

НБА: "Вашингтон" зачарував "биків"

"Чаклунам" залишилося здобути одну перемогу

"Вашингтон" у серії проти "Чикаго" домігся третьої перемоги. У неділю "Чаклуни" шокували "биків" вже в дебюті - 14:0! Однак поступово гості прокинулися і "стабілізували" різницю. У рахунку на початку другої чверті "Вашингтон" знову активізувався і на перерву "Чаклуни" пішли, маючи фору у 15 пунктів. У третій чверті Аріза та Біл добили суперника. Останню чверть "Чикаго" виграв з різницею у 11 очок, але було вже пізно.

Не менш впевнено розібрався з суперником "Голден Стейт". Стівен Каррі в першій чверті був чудовий: 17 очок (5 "трьох") за 12 хвилин. "Кліпперс" від такого удару не відійшов.

"Торонто" зрівняв рахунок у серії проти "Брукліна". "Репторс" чудово провели першу і останню чверті. А ось в середині гри "Нетс" були нестримні. Так на межі другої та третьої чвертей "Бруклін" шокував суперника - 23:5. Але для загальної перемоги цього виявилося мало.

"Портленд" у овертаймі переміг "Х'юстон". Вирішальний внесок у перемогу господарів вніс Меттьюз, що зробив вирішальне перехоплення.

"Вашингтон" - "Чикаго" 98:89 (28:18, 27:22, 27:22, 16:27)

У: Аріза (30 + 8 підборів), Біл (18 + 5 підбирань), Гортат (17 + 6 підбирань + 5 передач), Уолл (15 + 10 передач).

Ч: Гібсон (32 + 7 підборів), Батлер (16), Ноа (10 + 15 підбирань + 5 передач).

Рахунок у серії: 3-1

"Голден Стейт" - "Кліпперс" 118:97 (34:24, 27:24, 23:23, 29:26)

ГС: Каррі (33 + 7 підбирань + 7 передач), Ігуодала (22 + 9 передач), Лі (15 + 6 підбирань), Томпсон (15 + 5 підбирань + 5 передач), Барнс (15).

ЛАК: Кроуфорд (26), Гріффін (21 + 6 підбирань), Пол (16 + 6 передач + 5 підбирань), Редік (12), Барнс (10 + 5 підбирань).

Рахунок у серії: 2-2

"Бруклін" – "Торонто" 79:87 (22:35, 22:16, 23:16, 12:20)

Б: Пірс (22 + 5 підбирань), Телетович (12 + 5 підбирань), Вільямс (10 + 6 передач + 5 втрат), Гарнетт (10).

Т: Дерозан (24 + 5 підбирань), Лаурі (22), Джонсон (17 + 5 підбирань).

"Портленд" - "Х'юстон" 123:120 ОТ (23:29, 28:32, 28:23, 27:22, 17:14)

П: Олдрідж (29 + 10 підбирань + 4 блок-шоти), Батум (25 + 6 підбирань + 6 передач), Ліллард (23 + 8 передач), Меттьюз (21 + 4 перехоплення), Лопес (6 + 11 підборів).

Х: Харден (28 + 6 передач + 5 втрат), Парсонс (26 + 8 підборів), Ховард (25 + 14 підборів), Деніелс (17).