>

"Реал" і "Барса" наблизилися до "Фіналу чотирьох" Євроліги

Іспанцям залишилося зробити тільки один крок

Іспанські гранди зробили вагому заявку на потрапляння до Фіналу чотирьох Євроліги. «Барселона» і «Реал» у чвертьфінальних серіях до трьох перемог здобули вже другу вікторію. Каталонці ще до великої перерви вщент розбили «Галатасарай», здобувши перевагу у 18 очок. Турецький гранд не зумів повернутися у гру.

Класні атаки продемонстрував і «Реал». Мадридці показали неймовірну реалізацію триочкових (9 із 13 за перші 20 хвилин) і до середини другої чверті випереджали на 13 пунктів. Однак «Олімпіакос» здаватися не збирався і теж завдяки кидкам здалеку, а також хорошій взаємодії дуету бігменів Данстон - Петвей зумів скоротити відставання до великої перерви.

Друга половина вийшла зовсім іншою. Гості зуміли налагодити захист, а самі почали пробуксовувати в нападі, що дозволило іспанцям утримати комфортну 10-очкову перевагу. Лише у кінцівці матчу результативність Лоєскі та помилки Родрігеса допомогли грекам підібратися на відстань 4 очок за хвилину до сирени. Однак ключової миті Данстон не забив, а Бурусіс реалізував обидва штрафні.

«Барселона» (Іспанія) - «Галатасарай» (Туреччина) - 84:63 (21:8, 22:17, 18:16, 23:22)

Б: Олесона (14), Абрінес (13), Вертас (12 + 6 передач)

Г: Домеркант (11), Арслан (10 + 7 передач), Ерцег (9)

Рахунок у серії: 2-0

«Реал» (Іспанія) - «Олімпіакос» (Греція) - 82:77 (30:23, 23:21, 17:18, 12:15)