>

"Лев" зупинив "Локомотив" у першому матчі фіналу

Ярославці провели свій найгірший матч у поточному розіграші кубка Гагаріна

Празький "Лев" у першому матчі фінальної серії "Заходу" розгромив ярославський "Локомотив". Чеські хокеїсти наприкінці першого періоду послали дві шайби у ворота Сенфорда протягом хвилини і відправили гостей у нокаут.

Перехопити ініціативу "Локо" так і не вдалося. Підопічні Кінга грузли в середній зоні і до воріт Веханена добиралися рідко. Наприкінці третього періоду Капанен втретє засмутив ярославців.

Зазначимо, що Веханен, номінально другий голкіпер "Лева", не пропускає вже другий матч поспіль.

Наступний матч у серії відбудеться в п'ятницю. У четвер відбудеться перший матч фіналу на "Сході": магнітогорський "Металург" прийме уфимський "Салават Юлаєв".

"Лев" - "Локомотив" 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) (Серія - 1:0)

Шайби: 14:14 Немець (Капанен, Граньяні - більш.) - 1:0, 14:59 Клепиш (Шевць) - 2:0, 58:02 Капанен - 3:0

Воротарі: Веханен - Сенфорд