>

Саладуха стала кращою легкоатлеткою лютого в Європі

У чоловіків не було рівних Лавіллені, який побив "вічний" рекорд Бубки

Представницю України на змаганнях з легкої атлетики Ольгу Саладуху визнали кращою легкоатлеткою Європи лютого.

Ольга випередила росіянку Марію Кучин і представницю Швеції Абебу Арегаві, які посіли друге і третє місце в жіночому голосуванні, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Саладуха в лютому виграла змагання з потрійного стрибка в Обонні (результат - 14,60 см). Пізніше Ольга показала результат 14,65 см (кращий результат сезону в світі) і виграла чемпіонат України.

Серед чоловіків вищу нагороду отримав Рено Лавіллені, який на турнірі "Зірки жердини" в Донецьку встановив світовий рекорд зі стрибків з жердиною (6,16 м). Другу сходинку посів Павло Маслак з Чехії, а замкнув трійку росіянин Іван Ухов.