>

КХЛ заборонила "Донбасу" грати в Донецьку

Донеччани прийматимуть суперника в Словаччині

Континентальна хокейна ліга ухвалила рішення про тимчасову заборону проведення хокейних матчів у Донецьку.

"У зв'язку з ескалацією насильства та порушенням громадського порядку останніми днями, а також у зв'язку з наявною інформацією про підготовку масштабних акцій громадянської непокори Континентальна хокейна ліга прийняла рішення про тимчасову заборону проведення матчів Чемпіонату КХЛ у Донецьку. Це рішення ухвалено з урахуванням неможливості забезпечити належну безпеку для команди гостей, глядачів та інших учасників матчів.

Відтак сьомий матч серії чвертьфіналу Західної конференції між "Донбасом" і ризьким "Динамо" відбудеться 17 березня в Братиславі на "Словнафт Арені", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті КХЛ.

Нагадаємо, що зараз рахунок у чвертьфінальній серії Кубка Гагаріна між "Донбасом" і ризьким "Динамо" нічийний - 3:3. Вирішальний поєдинок відбудеться саме у Братиславі.