>

"Донбас" програв "Динамо" на своєму льоду

Рижани повернули серію до Латвії

"Донбас" не зумів на домашньому льоду завершити чвертьфінальну серію з ризьким "Динамо". Гості почали зустріч на порядок активніше і на 18 хвилині добилися успіху: Дадонов заробив непотрібне видалення, а Конєв втратив шайбу у власній зоні і Мейя пробив Лацо.

У другому періоді Дарзиньш закинув другу шайбу у ворота "Донбасу". Незадовго до перерви Кііскінен заштовхав шайбу у ворота Седлачека, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Зазначимо, що донеччани мали чисельну перевагу (5 проти 3) у цьому епізоді.

У третьому періоді хокеїсти "Донбасу" накрутили темп і практично не випускали суперників з їх зони, але пробити Седлачека, що грав класно, Кашпар, Лайне і Федотенко не зуміли.

Наступний матч серії відбудеться в Ризі в суботу. Нагадаємо, серія триває до чотирьох перемог.

У ще одному матчі дня московське "Динамо" насилу перемогло ярославський "Локо" - 1:0.

"Донбас" - "Динамо" (Рига) 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) (Серія– 3:2)

Шайби: 17:01 Мейя (Дарзиньш - більш.) - 0:1, 27:11 Дарзиньш (Озоліньш) - 0:2, 38:45 Кііскінен (Віртанен, Лайне - більш.) - 1:2

Воротарі: Лацо - Седлачек

"Динамо" (Москва) - "Локомотив" - 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) (Серія - 3:2)

Шайба: 83:11 Волков (Бабенко, Кокарєв) - 1:0

Воротарі: Єременко - Сенфорд