>

"Компаньйон" став новим чемпіоном України

Олександр Сеуканд у вирішальному матчі виграв дуель у Олександра Куликова

Чемпіоном України сезону 2013/14 став київський "Компаньйон-Нафтогаз". У фінальній серії підопічні Олександра Секунда перемогли "Білий Барс" (Біла Церква) - 3:2.

П'ятий матч серії відбувся у вівторок у Києві. Вже на п'ятій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок у матчі. Удача посміхнулася Валентину Алексюку. На екваторі першого періоду Віталій Литвиненко подвоїв перевагу "Компаньйона".

У середині останнього періоду підопічні Олександра Куликова відіграли одну шайбу, автором гола став Яніс Страупе - 2:1.

Зазначимо, що це перша перемога в історії "Компаньйона". Таким чином, в наступному розіграші Континентального кубка Україну представлятимуть кияни.

Минулого сезону чемпіонат виграла друга команда "Донбасу".

"Компаньйон-Нафтогаз" - "Білий Барс" 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 5:42 Вал. Алексюк (Ден. Ісаєнко, Німенко) - 1:0, 9:30 Литвиненко (С. Черненко, Катрич) - 2:0, 50:11 Страупе (Бабинець) - 2:1.