>

Українські паралімпійці взяли перше "золото" в Сочі

Ця медаль стала п'ятою для збірної України

Виталий Лукьяненко

Український біатлоніст Віталій Лук'яненко виграв золоту медаль в чоловічій спринтерській біатлонній гонці серед спортсменів з порушенням зору на Паралімпійських іграх-2014 в Сочі.

"Срібло" здобув росіянин Микола Полухін, а замкнув трійку призерів Василь Шапцібой з Білорусії.

Ця медаль стала п'ятою для збірної України в Сочі.

Лук'яненко жодного разу не промахнувся на вогневих рубежах, подолавши дистанцію за 20 хвилин 18,8 секунди. Друге місце посів росіянин Микола Полухін - 11 секунд відставання, третє - Василь Шапцібой з Білорусі.

Ще один українець Юрій Уткін посів 4 місце, Антон Ковалевський - 6-е, Ярослав Решетинський - 11-е, Дмитро Шульга - 13-е.

Таким чином, збірна України в перший день Паралімпіади завоювала 5 нагород - 1 золото, 1 срібло і 3 бронзи.

Нагадаємо, зимові Паралімпійські ігри в Сочі проходять з 7 по 16 березня.