>

Збірна України не відчула проблем у матчі зі США

Ярмоленко і Девич забили по м'ячу у ворота Ховарда

Збірна України в товариському матчі на Кіпрі переграла збірну США - 2:0. Рахунок не повністю відображає характер гри.

Перевага команди Фоменка була відчутною, і гра цілком могла закінчитися розгромом. Моментів біля воріт Ховарда вистачало. Однак у підсумку українці обмежилися двома м'ячами. У першому таймі рахунок відкрив Ярмоленко, який завершив комбінацію за участю Коноплянки і Гармаша. Після перерви відзначився Марко Девич.

Зазначимо, що на 80-й хвилині на поле вийшов Євген Макаренко, для якого ця гра стала першою за національну збірну. А ось Бойко, Сидорчук і Пилявський у гру так і не вступили.

Україна - США 2:0

Голи: Ярмоленко, 12, Девич, 67

Україна: П'ятов, Федецький, Хачериді, Кучер, Шевчук (Макаренко, 80), Тимощук, Ротань (Едмар, 78), Гармаш (Безус, 46), Ярмоленко (Морозюк, 89), Коноплянка (Гусєв, 70), Зозуля (Девич, 65).