>

Норвегія завдала подвійного удару по Німеччині в лижному двоєборстві

Німець Ріссле задовольнився третім місцем

Норвежець Йорген Гробак виграв золоту медаль на Олімпіаді в Сочі в лижному двоєборстві (особистий старт Гундерсена - великий трамплін +10 км).

У першій дисципліні Гробак виступив не найкраще, зайнявши лише 6 місце. Однак у лижній гонці норвежцеві не було рівних. Для 22-річного норвежця це перший великий успіх. Раніше Йорген на етапах Кубка світу не піднімався вище від другого місця у "старті Гундерсена". Гробак постійно поступався своєму співвітчизнику Магнусу Моану. Однак у Сочі спортсмени помінялися ролями: Йорген переміг, Магнус став другим (7 місце у "стрибках").

У Сочі Моан програв своєму одвічному другові-опоненту

"Бронза" дісталася Фабіану Ріссле з Німеччини.

Отже, Норвегія отримала сьому золоту медаль в загальнокомандному заліку, на одну нагороду вищої проби поступаючись Німеччині.

Німець Ерік Френцель, який лідирував після першого етапу, в гонках провалився і фінішував у підсумку тільки 10-м. Нагадаємо, Ерік у стрибках із середнього трампліна став чемпіоном Сочі.