>

"Невдасі" Вілетті посміхнулася фортуна в Сочі

Швейцарці поступаються лише Німеччині за кількістю золотих медалей

На рахунку збірної Швейцарії вже п'ять золотих медалей. Зачин Юрія Подладчикова і Домініка Гізіна, а також тріумф Даріо Колоньї підтримав Сандро Вілетта, який переміг у суперкомбінації (швидкісний спуск і слалом). На руку швейцарцю зіграла погода. У Сочі зараз +11 і Сандро, що стартував одним із перших, показав хороший час. А ось фаворити "спускалися" розбитою сонцем трасою.

Сандро у швидкісному спуску був тільки 14, але зумів випередити конкурентів у слаломі. У Ванкувері 28-річний спортсмен був тільки 14 в суперкомбінації. На чемпіонатах світу Сандро також не вирізнявся, посідаючи місця у другому десятку (найвище досягнення - 5 місце на ЧС-2013 і одна перемога в Кубку світу). При цьому Вілетту можна назвати найбільш "нещасливим гірськолижником". Чи не на кожному великому змаганні Сандро отримував травми. Спортсмен неодноразово ламав ребра і руки, а також заробляв струсу мозку. До того ж у Вілетти хронічні проблеми з хребтом: у підлітковому віці у нього був гіпертиреоїдизм (надмірна активність щитовидної залози), який негативно позначився на його фізичному розвитку. І ось такий тріумф!

Другим став фаворит Ігор Івіца Костеліч з Хорватії.

Бронзова медаль дісталася італійцеві Крістофу Іннерхоферу. Для Крістофа це вже друга медаль в Сочі - він виграв "срібло" у швидкісному спуску.