>

"МанЮнайтед" не зміг перемогти останню команду Прем'єр-ліги

Девід Мойес постійно не щастить

"Манчестер Юнайтед" знову не виграв. "Дияволи" не виграли вже в 6-й грі (з 9) в новому році. Цього разу підопічні Девіда Мойєса не впоралися з найгіршою командою Ліги - лондонським "Фулхемом". "Дачників", до речі, очолює колишній асистент Алекса Фергюсона - Рене Мелест.

МЮ володів під час матчу величезною перевагою. За 90 хвилин гри "дияволи" забили у ворота блискучого Стекеленбурга 31 удар (9 у стулку), а також виконали 82 кроси в штрафну (рекорд сезону). Володіння м'ячем також було на користь господарів - 75% проти 25. Але в підсумку, 2:2.

Рахунок на 19-й хвилині відкрив Сидуелл, якого упустив Руні. Наприкінці гри "Юнайтед" таки дотиснув опонента, забивши протягом двох хвилин два голи. Ван Персі переправив м'яч у ворота після неточного удару Мати. Потім відзначився Каррік. Але втримати перемогу МЮ не зумів. На четвертій компенсованій хвилині ветеран Дарен Бент з метра переправив м'яч у ворота де Хеа. Це був всього лише третій удар гостей у рамку воріт манкуніанців.

"Тоттенхем" - "Евертон" - 1:0

Гол: Адебайор (65).

"Манчестер Юнайтед" - "Фулхем" - 2:2

Голи: ван Персі (78), Каррік (80) - Сідуелл (19), Бент (90+4).