>

"Металіст" зробив "Шахтар" достроковим переможцем Об'єднаного Суперкубка

Турнір проходить в Ізраїлі

Харківський "Металіст" обіграв санкт-петербурзький "Зеніт" із рахунком 2:1 у заключному турі Об'єднаного Суперкубка чотирьох українських і російських команд, що проходить в Ізраїлі.

На 12-й хвилині бельгійський півзахисник "Зеніту" Аксель Вітсель відкрив рахунок у матчі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На початку другого тайму аргентинський легіонер харків'ян Алехандро Гомес зрівняв рахунок, а удар бразильця Марлоса на 76-й хвилині приніс українському клубу перемогу.

Таким чином, "Зеніт" утратив шанс наздогнати за очками донецький "Шахтар", який став достроковим переможцем турніру, незалежно від результату матчу середи проти ЦСКА. "Металіст" же вийшов на друге місце в турнірній таблиці Об'єднаного Суперкубка.