>

ХК "Донбас" здобув четверту перемогу

Підопічні Юліуса Шуплера пішли з останнього місця в дивізіоні.

У черговому матчі регулярної першості ХК "Донбас" упевнено переміг Череповецький "Северсталь".

Протягом усієї зустрічі донеччани домінували на льоду, але блискуче діяв голкіпер гостей Кошечкін. Але у другому періоді й він був безсилий. Кіісканен і Недорост добили шайби у ворота після кидків Федотенка та Дадонова. У третьому періоді господарі закинули ще дві шайби.

"Донбас" (Донецьк) - "Северсталь" (Череповець) - 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Шайби: 1:0. Кііскінен (Федотенко) - 30:04, 2:0. Недорост (Дадонов) - 39:38, 3:0. Подхрадскі (Туппурайнен, Пуйстола) - 53:28-бол., 4:0. Петтерссон (Дадонов) - 57:20, 4:1. Столяров (Кетов, Шипачов) - 57:38

"Донбас": Ерсберг. Обшут-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Кііскінен. Терещенко-Вілсон, Дадонов-Недорост-Петтерссон. Подхрадскі-Пуйстола, Туппурайнен-Віртанен-Кашпар. Піларж-Сільницький, Кочетков-Варламов-Матоушек.

"Северсталь": Кошечкін. Рязанцев-Часлава, Столяров-Шипачов-Кетов. Лааксо-Андерсен, Казіон-Ванделль-Лехтонен. Єгоршев-Попов, Нуртдінов-Бердников-Казаковцев. Стасенко-Земченко, Монс-Ємелеєв-Федосєєв.

9 жовтня. Донецьк. "Дружба". 3232 глядачі.