ГоловнаСпортФутбол

Ліга Європи: де дивитися українські клуби

У четвер відбудуться матчі другого раунду групового етапу Ліги Європи.

Ліга Європи: де дивитися українські клуби

Почнеться все в екзотичному для європейських глядачів Баку, де в гості до "Нефтчі" завітає титулований міланський "Інтер". У цьому матчі цілком можна чекати на сенсацію. Італійці доволі скептично ставляться до цього турніру, а господарям забезпечена гаряча підтримка глядачів.

Росіяни приймають на своїх полях не найсильніших суперників. "Анжі" зустрінеться зі швейцарським "Янг Бойзом", а "Рубін" прийме белградський "Партизан".

Наше "Дніпро" має прекрасну можливість закріпитися на вершині турнірної таблиці. АІК цілком по зубах підопічним Рамоса, а конкуренти дніпропетровців зустрінуться між собою. "Металіст" на своєму полі приймає віденський "Рапід", який можна вважати найслабшим суперником у групі - в минулому турі австрійці програли на своєму полі "Русенборгу".

З інших матчів виокремимо поєдинки "Ліверпуля" й "Удінезе", менхгладбахської "Боруссії" і "Фенербахче", а також "Ньюкасла" та "Бордо".

Ліга Європи, 2 тур

19:00 "Анжі" (Росія) - "Янг Бойз" (Швейцарія) - "Футбол +" (пряма трансляція)

19:00 "Рубін" (Росія) - "Партизан" (Сербія)

19:00 "Нефтчі" (Азербайджан) - "Інтер" (Італія)

20:00 "Базель" (Швейцарія) - "Генк" (Бельгія)

20:00 "Відеотон" (Угорщина) - "Спортінг" (Португалія)

20:00 "Хапоель Іроні" (Ізраїль) - "Ліон" (Франція)

20:00 "Спарта" (Чехія) - "Атлетік" (Іспанія)

20:00 "Лаціо" (Італія) - "Марибор" (Словенія)

20:00 "Панатінаїкос" (Греція) - "Тоттенгем" (Англія)

20:00 "Металіст" (Україна) - "Рапід" (Австрія) - "Футбол" (пряма трансляція)

20:00 "Русенборг" (Норвегія) - "Байєр" (Німеччина)

20:00 "Ганновер" (Німеччина) - "Леванте" (Іспанія)

20:00 "Хельсингборг" (Швеція) - "Твенте" (Нідерланди)

22:05 "Ліверпуль" (Англія) - "Удінезе" (Італія) - "Футбол +" (пряма трансляція)

22:05 "Академіка" (Португалія) - "Хапоель" Т-А (Ізраїль)

22:05 "Атлетіко" М (Іспанія) - "Вікторія" (Чехія)

22:05 "Марсель" (Франція) - АЕЛ (Кіпр)

22:05 "Боруссія" М (Німеччина) - "Фенербахче" (Туреччина)

22:05 "Брюгге" (Бельгія) - "Маритіму" (Португалія)

22:05 "Ньюкасл" (Англія) - "Бордо" (Франція)

22:05 "Мольде" (Норвегія) - "Штутгарт" (Німеччина)

22:05 "Стяуа" (Румунія) - "Копенгаген" (Данія)

22:05 АІК (Швеція) - "Дніпро" (Україна) - 2+2 (пряма трансляція)

22:05 ПСВ (Нідерланди) - "Наполі" (Італія) - 2+2 (01:00)