>

Каррера: "Сьогодні нам не вистачило наполегливості"

Помічник Конте вірить, що італійська команда вийде з групи.

Асистент головного тренера "Ювентуса" Массімо Каррера після матчу з "Шахтарем" (1:1) відзначив, що футболістам туринської команди довелося туго:

- Ми були дещо не впевнені в стартові хвилини, але ми знали, що "Шахтар" - жорстка команда. Пропустили, але добре, що швидко вдалося відігратися. У другому таймі поміняли форвардів, але розкрити оборону "Шахтаря" виявилося складним завданням.

Вучинич? Ми замінили Мірко, тому що нам потрібний форвард, за якого б взявся Фернандіньо. Після перерви він повів "Шахтар" вперед і ми вирішили навантажити таким чином його роботою.

Потрібно ще враховувати фактор втоми. Останнім часом ми провели багато ігор. У нас менше часу для тренувальних занять порівняно з минулим роком. І це є великою проблемою. Сьогодні нам не вистачило нашої звичайної наполегливості. У Лізі чемпіонів зібрані сильні команди. Щонайменше дві з них - у нашій групі. Ми зробимо все можливе, щоб вийти з групи.