ГоловнаСпорт

ФФУ займеться дітьми та наукою

У вівторок, 25 вересня, в Будинку футболу відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. На засіданні розглянули низку організаційних питань.

Звіт про роботу Виконкому зробив перший заступник президента ФФУ Анатолій Попов.

Першим на порядку денному стояло питання "Про президію ФФУ":

"До складу президії увійшли президент, два перших віце-президенти і ще три віце-президенти ФФУ. У минулому вона налічувала 15 членів, однак було прийнято рішення: що меншою буде кількість, то мобільнішим стане орган. Рішення в ньому прийматимуть за принципом більшості. У спірних ситуаціях останнє слово залишається за президентом".

Одним із пунктів порядку денного було питання про створення Тренерської ради ФФУ:

"Прийнято рішення ввести в структуру ФФУ орган, який би займався підбором тренерів. Потім, спільно з комітетом збірної, він рекомендував би кандидатів для остаточного рішення виконкому. У будь-якому складі виконкому не може бути достатньо знань і досвіду для пошуку тренерів, тому виконком і не може займатися підбором, а тільки остаточно затверджувати кандидатів, ознайомившись із пропозиціями. Головою Тренерської ради призначено Михайла Івановича Фоменка".

Одним із важливих питань на засіданні стала тема створення робочої групи ФФУ з розробки Цільової комплексної програми розвитку футболу на 2013-2016 рр. Анатолій Попов повідомив, що особисто займається створенням цієї групи і має намір залучити в неї провідних учених, наголосивши при цьому, що одним із завдань перед Федерацією стоїть при цьому відродження науки про футбол:

"Червоною ниткою в нинішній ФФУ буде підвищення престижу дитячо-юнацького футболу. Тому на це буде кинуто великі сили. Поза всякими сумнівами, в цій структурі буде затребуваний Олег Петрович Базилевич".

Також варто відзначити, що головою комітету з безпеки проведення змагань призначено Сергія Олександровича Бухаленкова.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter