>

ХК "Донбас": "Атлант" повержений

Підопічні Юліуса Шуплера з перемоги розпочали серію виїзних матчів

Хокеїсти "Донбасу" здобули свою другу перемогу в сезоні, яка, щоправда, не дозволила їм піти з останнього місця в конференції. Вкотре героєм зустрічі став шведський голкіпер "Донбасу" Ерсберг, який зупинив грізних форвардів "Атланта" в третьому періоді й овертаймі. Хороший матч провели новобранці Шуплера - Бабчук, Федотенко та Понікаровський.

Наступний свій двобій ХК "Донбас" проведе у вівторок. Суперником українського клубу буде ярославський "Локомотив".

"Атлант" (Московська область) - "Донбас" (Донецьк) - 2:3 Б (0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Жердєв (Ніскала, Ігнатушкін) - 27:55, 2:0. Петров (Лемтюгов, Енгквіст) - 29:17-бол., 2:1. Недорост (Дадонов, Петтерссон) - 44:50, 2:2. Бартуліс (Туппурайнен, Кііскінен) - 48:40

Серія післяматчевих кидків. Жердєв - штанга, Недорост - гол, Ніскала - гол, Федотенко - гол, Андерсон - воротар

"Атлант": Худобін. Петров-Вишневський, Кольцов-Ігнатушкін-Жердєв, Космачов-Ніскала, Глухів-Ліндгрен-Андерсон, Рукавишников-Нурісламов, Лемтюгов-Енгквіст-Міхнов, Рибаков-Точицький-Каблуков.

"Донбас": Ерсберг. Вілсон-Бабчук, Кашпар-Федотенко-Понікаровський, Бартуліс-Терещенко, Петтерссон-Недорост-Дадонов, Подхрадскі-Обшут, Туппурайнен-Віртанен-Кііскінен, Соловйов-Сільницький, Квітченко-Белухін-Матерухін.