>

ПХЛ: кияни знову біти в Донецьку

Київська команда не може забити своєму принциповому суперникові вже 186 хвилин 50 секунд чистого ігрового часу.

Третій поспіль матч "Сокола" з "Донбасом" закінчується розгромом киян. Господарі з перших секунд матчу заволоділи ініціативою, обрушивши на ворота Хочевара град ударів. Однак голкіпер тримався молодцем, раз за разом рятуючи "Сокіл". Але наприкінці першого періоду і він був безсилий. Підвів команду найдосвідченіший Вадим Шахрайчук, який заробив видалення на рівному місці. Кияни відбилися, але сил витримати ще один штурм донеччан у них вже не залишилося: Анікєєв холоднокровно переграв Хочевара.

У другому періоді кияни розкрилися і отримали ще три шайби.

"Донбас" - "Сокіл" 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)

Шайби: 14:30 Анікєєв (Васильєв, Р. Благой) - 1:0; 23:25 Р. Благой (Васильєв, Анікєєв) - 2:0; 33:35 Вл. Алексюк (Анікєєв - бол) - 3:0; 39:56 Карлін (Р. Благой, Тарасов) - 4:0

Воротарі: Балабан - Хочевар (40:00 - Карпенко)

Кидки: 24 - 29

Штраф: 10 - 24