ГоловнаСпорт

Рамос: "Я не визначився зі стартовим складом"

Відбулася передматчева прес-конференція головного тренера "Дніпра" Хуанде Рамоса.

Рамос: "Я не визначився зі стартовим складом"
Фото: prosport-ru.tsn.ua

- Ваша команда приїхала в повному складі?

- Наш лівий захисник Денисов травмувався вчора на тренуванні. Тому він залишився поза заявкою на матч, і ми будемо вирішувати цю проблему.

- Пригадуєте, коли були востаннє в Лібереці?

- Так, це було 5-6 років тому. Був напружений інтенсивний поєдинок. Справжній європейський.

- Що думаєте про нинішній "Слован"?

- Команда добре стартувала в чеському чемпіонаті. Зіграла два кваліфікаційні раунди в Європі, пройшли один із них і зазнали поразки від "Клужа". Могли пройти далі в Лізі чемпіонів, а це вже свідчить про потенціал команди. Ми знаємо, що це буде рівне протистояння, і більше шансів пройти далі отримає той, хто менше помилятиметься.

- Капітан команди говорив, що рахунку 1:0 на користь "Слована" буде достатньо. Який рахунок задовольнить вас?

- Протистояння складається з 180 хвилин, тому немає сенсу виграти перший матч і програти другий. Якщо поступишся у всьому протистоянні, перемога в першому поєдинку буде ні до чого.

- Яка роль у команді Мазуха та Лаштувки, і чи гратимуть вони?

- Це важливі гравці на своїх позиціях. Кожен із них має своє завдання на полі. А чи вийдуть вони завтра ... Я ще не до кінця визначився зі стартовим складом, тому що зараз граємо по два матчі на тиждень. І я повинен виходити з того, щоб дати деяким гравцям відпочити в тому чи іншому протистоянні.

- Ліберець розташований вище, ніж Дніпропетровськ. Чи має значення цей факт?

- Думаю, це не повинно вплинути на результат поєдинку. У нинішньому професійному футболі потрібно грати на будь-якому континенті, в будь-яких умовах, на будь-якій висоті. Це в жодному разі не може бути виправданням невдалого протистояння.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter